Nocciola E Cioccolato

LAZDU RIEKSTI UN ŠOKOLĀDE
Balansējums starp meža riekstiem un kafiju. Garšīgs, krēmigs, nepārvarams: apetīti ierosinošs espresso ar piesātinātu garšu, trekninātu ar brīnišķīgo svaigi cepta lazdu riekstu aromātu. PRIEKŠ TIEM, KURUS NEVALDZINA PARASTAIS ESPRESSO.
Ideāls gan kā karsts, arī auksts, karstumā un aukstumā. Brīnišķīgs, blīvs, krēmīgs. Priekš kafijas dzēriena pagatavošanas ar lazdu riekstu un kakao aromātu.
Sastāvs: apcepts kafijas maisījums 99.4, aromāts 0.6.

Pan Di ZenZero

INGVERA CEPUMI "PIPARKŪKAS"
Patiesa kafijas delikatese. Tipiskā ingvera cepumu aromāts dara kafiju garšīgāku, un aiznesīs jūs pašā saldākajā baudījumā. PRIEKŠ TIEM, KAS DIEVINA MĀJAS CEPUMUS UN SALDUMUS. Espresso spēks ar nepārvaramiem kanēļa, muskatrieksta, krustnagliņu, ingvera aromātiem, kuri raksturo slavenos ingvera cepumus. Teicama alternatīva desertam. Ideāli pēc vakariņām vai pusdienu uzkodām. Ceptas kafijas pupiņas ar ingvera aromātu un ekstraktu.
Sastāvs: apcepts kafijas maisījums 9.4, aromāti 0.5925 un ingvera ekstrakts 0.0075.

Cardamomo

KARDAMONS
Seno austrumu bauda. Eksotiskais kardamona aromāts pastiprina klasiskā espresso garšu ar smaržīgiem, svaigiem un smalkiem austrumu pieskarieniem. PRIEKŠ TIEM, KAM PATĪK EKSPERIMENTĒT AR JAUNĀM EMOCIJĀM. Unikāla, neaizmirstama kafija, pateicoties savām pikantajām pieskaņām, izsauks jums vēlmi ceļot un atklāt tālās zemes un kultūras.
Kardamons tiek izmantots jau no seniem laikiem dzērienu, kafijas un tējas aromātizēšanai. Lai pagatavotu šādu kafiju, kafijas pupiņas bija apceptas ar aromātiem un kardamonu.
Sastāvs: apcepts kafijas maisījums 99.5, aromāti 0.4962, kardamons 0.0038.

Cioccolato Arancia

APELSĪNS UN ŠOKOLĀDE
Priekš izsmalcinātiem gardēžiem. Izmeklētais espresso aromāts, kurš apmierina jūsu vēlmi kafiju un saldumus vienlaicīgi, kā maigu šokolādes un apelsīna garšu.
PRIEKŠ TIEM, KAS MEKLĒ ELEGANCI GARŠĀ. Kakao aromāts pastiprina kafijas garšu, tomēr patiesu bauda var atrast beigu kontrastā ar intriģējošo apelsīnā niansi. Der jebkuram diennakts laikam. Pupiņas bija apceptas ar aromātiem un kakao, kā arī ar apelsīna ekstraktu.
Sastāvs: apcepts kafijas maisījums 99.4, aromāti 0.55, kakao ekstrakts 0.36 un 0.009 apelsīnu ekstrakts.