Delicato

100% Arabika - Centrālā un Dienvidamerika
Labi sagatavots maisījums no Amerikas kontinenta labākajām Arabikas šķirnēm, dara šo maisījumu mīkstu, aromātisku, maigu ar patīkamu skābumiņu. Maisījums priekš pazinējiem, pateicoties komplicētajam kakao aromātam, jūtamam ziedu aromātam, ar medus un bišu vaska niansēm un ar svaigu un kaltētu augļu aromātu, sevišķi mandeļu.
Corpo / Body
Acidità / Acidity
Dolcezza / Sweetness

Dolce

70% Arabika - Centrālā un Dienvidamerika
30% Robusta - Indija un Indonēzija
Maigais un sabalansētais maisījums ar kakao akcentu, tējas un apceptas maizes aromātu, ar vidējo dzēriena ķermeni, kuri dara kafiju ideālu, lai uzlādētos ar enerģiju uz visu dienu.
Corpo / Body
Acidità / Acidity
Dolcezza / Sweetness

Deciso

50% Arabika - Centrālā un Dienvidamerika
50% Robusta - Indija un Indonēzija
Bagāta, piesātināta un asa garša apvienota ar maigām augļu notīm, dara maisījumu piesātināti – kontrastainu, pateicoties meistarīgam garšu maisījumam atbilstoši četru paaudžu zināšanām.
Corpo / Body
Acidità / Acidity
Dolcezza / Sweetness

Deca

60% Arabika - Centrālā un Dienvidamerika
40% Robusta - Indija un Indonēzija
Kaut gan maisījums bez kofeīna vēl arvien saglabā savu aromāta un garšas komplicētību, kura harmonē ar intriģējošo savdabīgumu un dzēriena ķermeni ar vidēju skābumu, ar kakao, vīraka un sandala aromātu, tā, ka pat cilvēki, kuri nevar lietot kofeīnu, var baudīt aromāta komplicētību un kafijas garšu.
Aroma
Corpo / Body
Acidità / Acidity

Biologico

90% Arabika - Centrālā un Dienvidamerika
10% Robusta - Indija un Indonēzija
Kā papildinājums organisko produktu vērtībai (derīgums, cieņa pret apkārtējo vidi, izejvielu stingrajai kontrolei), iekļauj sevī labāko Arabiku no Amerikas kontinenta, ar dzēriena lielu ķermeni un tipisku garšvielu izbaudījumu, raksturīgam Indijas robustai. Šim maisījumam piemīt maigas līnījas un sabalansēts skābums, papildinājums saldenam un noturīgam aromātam ar intriģējošām šokolādes īpašībām, ziedu buķete ar medus un bišu vaska notīm, ar kakao pupiņu aromātu, kā arī ar vīraka, sandala koka un Indijas garšvielu piegaršu.
Corpo / Body
Acidità / Acidity
Dolcezza / Sweetness